Váš dodavatel transportních služeb v Německu a v Evropě.

Expert na mezinárodní leteckou a námořní přepravu zboží.

 • Pozemní přeprava

  Užití našich vlastních 550 transportních jednotek je základem naší maximální flexibility. Naše síť nespojuje pouze města, ale i ty nejmenší regiony. Německo, Švýcarsko, Itálie, Velká Británie a Francie patří mezi země, na které se specializujeme. Všechna odvětví firmy TRANSCO mají zkušené zaměstnance, kteří se vám nebudou bát poradit.

 • Námořní přeprava

  S širokou nabídkou služeb se snažíme splnit očekávání, která jsou na nás, jakožto na moderní logistickou společnost, kladena v oblasti námořní dopravy. Podle vašich vlastních požadavků si můžete vybrat mezi plnou a kolekční kontejnerovou službou (služba FCL či LCL) co se týče exportu a importu. Smlouvy, které jsme uzavřeli se světoznámými dopravními společnostmi a NVOCC nám dávají možnost nabídnout vám optimální kombinaci konkurenceschopných cen a flexibilních podmínek. To vše zcela podle našich zákazníků!

 • Letecká přeprava

  Flexibilní a cenově výhodná možnost přepravy a to vše jen díky naší globální síti. Společně s nabídkou letecké dopravy vám nabízíme transportní řešení, která jsou optimálně adaptována podle všech vašich potřeb a která zaručí vaši naprostou spokojenost, ať už potřebujete zboží přesunout o pár set kilometrů dál, či třeba na druhou stranu zeměkoule. Kontakt s našimi zákazníky a spolehlivými partnery na všech kontinentech nám dává možnost zajistit, že vám naše služba padne přesně na míru.

 • Přeprava nebezpečného zboží

  Pokud vaše zboží vyžaduje speciální zacházení, například v případě transportů za nízkých teplot, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám nabídneme řešení vašich problémů.

 • Farmaceutický transport

  Naše značka TRANSCO PHARM má za sebou 24 let zkušeností jakožto poskytovatel služeb v oblasti farmaceutické logistiky. Vyvíjíme a implementujeme komprehenzivní farmaceutické koncepty pro dosažení té nejvyšší kvality, bezpečnosti, kvalifikace a dokumentace.

 • Férová a datumově fixní přeprava

  Citlivé produkty či časově kritické doručení – existuje mnoho důvodů, proč musí váš náklad dorazit spolehlivě a v čas na místo určení. Popište nám, co od nás vyžadujete a my se o to postaráme!

Profesionální přepravní služba

 • Hromadné náklady / LTL / FTL

  Naši kvalifikovaní dispečeři zajistí bezproblémový průběh transportních procedur a vypočítají ty nejvhodnější nákladní jednotky, které vašim požadavkům padnou přímo na míru. Použití optimálních transportních systémů je naším cílem. K dispozici nám je distribuční síť, která zahrnuje celou Evropu. Jakožto člen systémových skupin CTL, ONLINE a ELVIS máme silné partnery stojící na naší straně a spojení do ekonomických center Evropy.

 • Kombinovaná doprava

  Od roku 1988 jsme investoři HUPAC Intermodal v Chiasso. Jedná se o soukromého dodavatele kombinovaného transportu v Evropě. Přes 85% přesunů zboží přes hranice se řeší intermodální. Toto odpovídá asi 72,000 zásilkám ročně či 15,525 jednotkám v importu a exportu. Kromě toho se zajímáme o dopad našich služeb na životní prostředí, což je tím hlavním důvodem proč tak často obměňujeme náš vozový park.

 • Sledování

  Chcete vědět, kde se vaše zásilka nachází? Díky nejnovější technologii můžete za pomoci firmy TRANSCO vaše zboží dohledat kdekoliv na světě.