Váš evropský dodavatel logistických služeb

 • Skladová logistika

  Na ploše asi 100,000 metrů čtverečních nabízíme širokou škálu možností skladování, od blokového skladování malých částí až po sklady na jídlo a sklady na farmaceutické produkty. Nejnovější průmyslová vozidla zajistí optimální vyskladnění a získávání zboží.

 • Transportní logistika

  Nabízíme pozemní, vodní a vzdušné transportní služby dělané na míru. Přepravit můžeme všechno zboží, od jídla a medicíny až po složené stroje. To vše kompetentně a spolehlivě. Organizace a samotný transport jsou řízeny naším zkušeným personálem. Díky nejnovější technologii na trhu dokážeme vaše náklady doručit spolehlivě do cílové destinace včas!

 • Farmaceutická logistika

  Firma TRANSCO PHARM se svými nyní již 24 lety zkušeností byla vyvinuta jakožto dodavatel služeb v oblasti farmaceutické logistiky. Zde se setkáte s bezpečnou, kvalifikovanou a správně zdokumentovanou službou. Díky projektu “Secure cold chain”, který byl zahájen na začátku roku 2011 jsme se připravili na nové požadavky “GDP-Guideline 2013”. TRANSCO PHARM je kompatibilní s kvalifikovanými procesy, kvalifikovaným personálem a nejnovější technologií.

 • Správa dodavatelského řetězce

  Co se týče vývoje individuálních logistických systémů, můžeme říct, že jsme vám zcela k službám. Naše služby jsou služby té nejvyšší kvality a správné dodržení bezpečnostních standardů je garantováno. Společně s vámi pracujeme na vývoji řešení, která přesně odráží vaše hodnoty a váš tak zboží a informací. Kompletní plánování, kontrola sítě a synchronizace komplexních globálních, evropských a národních logistických řetězců pro známé zákazníky z automobilových, farmaceutických a dalších průmyslových oblastí jsou jen některé z projektů, které jsme již uskutečnili. Přední logistické služby, design outsourcingových projektů a domácí přesměrování.

Logistika služby

 • Individuální logistické koncepty

  Stále rostoucí dynamika trhů vytváří u našich zákazníků poptávku po kvalitních materiálech a informačním toku. Kratší produkční cykly, stejně tak jako diverzita variant, hlavně v automobilovém průmyslu, si nyní žádá inteligentní, pro společnost specifická řešení. Proto se nevidíme pouze jako skladní partner, nýbrž jako partner pro individuální logistické koncepty a sofistikované služby.

  V tomto kontextu máme několikaleté zkušenosti v oblasti vybírání objednávek, implementace pracovních procesů podle SOP příkazů, implementace managementu, kontroly produkce skrze KANBAN, stejně tak jako v oblasti manuální kontroly označení.

 • Logistická centra po celé Evropě

  Z Londýna přes Prahu až do Florencie: firma TRANSCO je reprezentována ve všech větších metropolitních oblastech Evropy ve formě svých odnoží, či svých partnerů. Tato stabilní síť nám umožňuje nabízet celoevropská logistická řešení. Váhu klademe hlavně na náš kvalifikovaný personál hovořící několika jazyky, který se postará o průběh bezproblémové komunikace. Díky našemu know-how co se týče trhů a našim konexím – i ve Východní Evropě – je nám umožněno implementovat individuální logistická řešení v i mimo Německo.

 • High-tech projektová logistika

  TRANSCO operuje v oblasti high-tech projektové logistiky již několik desetiletí. Pokud potřebujete přepravit citlivé elektronické komponenty, můžeme vám nabídnout speciální kontejnery a vozidla, která budou obsluhována našimi nejzkušenějšími zaměstnanci. Na míru vytvořené bezpečnostní moduly jsou jen třešničkou na dortu. Naši organizátoři jsou vám při své práci na plánování trasy zcela k dispozici. To vše včetně individuální konzultace!

 • Teplotně kontrolovaný skladovací prostor

  Pro naše zákazníky, kteří obchodují v oblasti farmaceutických produktů či jídla nabízíme dva kvalitní, teplotně kontrolované sklady s více než 6,000 místy. Celková plocha je 2,000 metrů čtverečních. Jedná se o uzavřenou, autonomní oblast s čtyřmi nakládacími rampami, kanceláří a sanitární oblastí. Sklady jsou vybaveny monitorovanými externími dveřmi, systémem, který vpustí pouze autorizovaný personál, nezávislým měřičem teploty, integrovaným alarmovým systémem pro monitoring min/max hodnot, světly z nerozbitného skla, monitorovacím systémem škůdců a moderními průmyslovými vozidly.