TRANSCO – Váš partner pro celní odbavení

Správný dokument na správném místě ve správný čas: poté nebude celní odbavení žádný problém!

 

Jelikož se celní regulace neustále mění a celní odbavení je často velmi zdlouhavým procesem na hraničních přechodech, jistě se vám budou hodit specialisti, kteří vás celým procesem celního odbavení provedou.

 

Pomůžeme vám na hraničních přechodech ušetřit čas, nervy a peníze

 

Díky naší certifikace AEO F je nám umožněno zredukovat čas, který musíte na hraničním přechodu strávit na naprosté minimum. Pomáhají nám k tomu ty nejnovější IT procedury, motivovaní zaměstnanci, kteří jsou obeznámeni se všemi evropskými celními procedurami. S námi máte jistotu jednoduchého překročení hranic.

 

Na dalších důležitých hraničních přechodech nás reprezentují spolehliví a neutrální partneři.

Podporujeme vás v procesu celního odbavení!

  • Konzultace

    TRANSCO vám poradí ohledně procesu celního odbavení a zodpoví všechny vaše otázky ohledně transportu přes hranice. Na partnera s tolika lety zkušeností, který má všechny předpoklady proto, aby poskytl efektivní pomoc, se můžete spolehnout.

  • Import

    Ať už potřebujete přepravit zboží v zemích EU či je importovat ze státu mimo EU, jsme váš kompetentní partner. Jak vlastní prohlášení přes internet (IZA) u ATLASu tak i importní odbavení u švýcarského systému EDEC se řadí mezi námi nabízené služby.

  • Export

    Také export zboží do státu mimo EU vyžaduje odbavení skrze celní úřad. Rádi vám budeme asistovat s vaším celním odbavením. Jsme profesionálové na vaší straně co se týče odbavení u celních úřadů po celé Evropě, skrze systém ATLAS a skrze systémy EDEC a NCTS.