TRANSCO Bohemia s.r.u.

Společnost Transco Bohemia s.r.o. byla založena na podzim roku 1994 jako dceřiná firma švýcarské společnosti Transco SÜD Internationale Transporte AG. Společnost Transco Bohemia s.r.o. tedy patří do skupiny Transco, která má pobočky napříč celou západní a východní Evropou.

V České Republice má firma sídlo v Děčíně, kde je lokalizováno jak zázemí společnosti, tak depo pro naší flotilu nákladních aut čítající 30 vozidel. Dále máme pobočku v Praze – Jažlovicích přímo u dálnice D1, Olomouci, Vsetíně a Bratislavě.

Naše zaměření je především na mezinárodní kamionovou dopravu ( jak vlastními vozy, tak vozy smluvních partnerů), skladování, distribuci po malých jednotkách. Všechny uvedené služby provádíme i v režimu ADR. Dále zabezpečujeme i leteckou, námořní i nadrozměrnou přepravu.

Jsme firma která je spíše malá, proto můžeme našim zákazníkům nabízet řešení přímo na míru, přesně dle jejich požadavků. S každým jednotlivým zákazníkem jednáme tak, abychom respektovali jeho jedinečnost a jeho zájmy. Vůči našim zákazníkům neuplatňujeme žádné normované postupy – s každým si nastavíme procesy, tak aby mu vyhovovaly.

 

Naš tým

Celkem je v ČR zaměstnáno vice jak 40 pracovníků – řidičů, skladníků, THP a dispečerů. Každý dispečer má přiděleno určité portfolio zákazníků, takže je o všech procesech informovaný od A do Z. Vždy má tedy zákazník jen jednu kontaktní osobu, která pro něj zabezpečeje veškerý servis. Nemůže se tedy stat, že někdo něco neví, protože to dělá kolega.

Kvalita

Jsme držiteli certifikátů ISO 14001 a ISO 9001 – management kvality a životního prostředí. Naši zákazníci nás postupem času vychovali k vysoké kvalitě, kterou po nás požadují a my jim za to děkujeme. Důležitou složku kvality spatřujeme i v míře pojištění proti případné “nekvalitě”. Veškeré naše činnosti máme dobře pojištěné. Proto se ke všem případným škodám stavíme čelem.
 

Kariéra

Pro naši plánovanou expanzi do oblasti Západních Čech, Jižních Čech a Jižní Moravy hledáme nové kolegy s praxí ze spedice. Zároveň hledáme i kolegy speditéry pro posílení stávajících poboček. Kontakt pro případnou komunikaci: milan.houstecky@cz.transco.eu
 

Pomáháme

Naše společnost se snaží angažovat i v životě kolem nás. Především na lokální úrovni podporujeme umění, sport, ale především osoby sociálně nebo zdravotně znevýhodněné. Díky za naši podporu nám vyjadřují například:
Basketbalový klub BK Děčín, Bc.Lukáš Houser (generální manager BK Děčín): “ Společnost Transco Bohemia je dlouholetým a stabilním partnerem BK Děčín. Velice si této podpory vážíme a přejeme mnoho úspěchů nejen na obchodním poli. “

Vladimír Volráb, Husův sbor: “ Srdečně děkuji firmě Transco Bohemia za trvalou podporu našeho projektu předvánočních charitativních koncertů. Peníze z této každoroční události směřují adresně ke zkvalitnění životů dětí, seniorů či handikepovaných v našem městě. Vážím si této firmy, že cítí odpovědnost za místo, ve kterém podniká. “

Iveta Krupičková, ředitelka organizace Zámek Děčín: „Ráda bych touto cestou poděkovala firmě Transco Bohemia za dlouhodobou podporu naší organizace Zámek Děčín. Velmi si této podpory vážím a těší mě, že v našem městě jsou firmy, které podporují místní kulturu.“